Hakkımızda

DOORISTA AUTOMATİC DOOR SYSTEMS

Doorista Otomasyon Sistemleri Online Satış Mağazası’nın Alt Sayfasıdır.

Firmamız 1994 yılında İstanbul’da son kullanıcılara hizmet vermek amacıyla (panjur imalatı, montajı , aksesuar satışı , servis) kurulmuştur. 1997 yılından bu güne ise motorlu ve uzaktan kumandalı sistemleri hayata geçirerek , panjur , garaj kapıları , otomatik kepekler , bahçe kapıları ve seksiyonel kapılar alanında hizmet  vermektedir. Doorista ; müsterilerimize gerek ürün ve servis konusunda en iyi hizmeti vermektedir. Farklı ölçüler ya da farklı çözümler için lütfen bilgi alınız. Hem satış hem de teknik departmanımız sürekli hizmetinizdedir.

Şirketimiz bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında sayısız prestijli projelere adını yazmış hem imalat hem satış hemde satış sonrası destekte bugüne kadar hep müşteri memnuniyeti ve istikrarlı hizmet anlayışını benimsemiş ve bu politikalarını daha fazla müşteri ve daha fazla marka ürün ile perçinlemiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>